EN RU UA
    завантажити прайс  
логин пароль  
 
 
     
   
 

 

Про компанію

   ТОВ «Південтрансбудкомплект» - сучасне підприємство, що динамічно розвивається, засноване в 1992 році.
   За минулі роки нашими фахівцями накопичено величезний досвід з поставок різних видів сталевих труб під торговою маркою «КІТ»
 
Спеціалізована трубна  металобаза компанії обладнана зручними майданчиками для завантаження автотранспорту, під'їзними з / д шляхами та необхідними вантажопідйомними механізмами.
  
Постійно в наявності на складі більш н
іж 700 типорозмірів сталевих труб загальним об'ємом до 6000 тон, що дозволяє оперативно комплектувати замовлення та проводити відвантаження продукції.

   2008 рік ознаменувався новою віхою в розвитку компанії - було закінчено будівництво цеху профільних труб і введено в експлуатацію універсальний профільний стан. Запуск сучасного компактного устаткування дозволив розпочати виробництво сталевих профільних труб, що широко використовуються підприємствами будівельного та машинобудівного сектора. В основі технології закладена можливість виробництва малотоннажних замовлень як з безшовної, так і зварної труби-заготовки з якістю, що відповідає усім вимогам вітчизняних та міжнародних стандартів.
   Інноваційний комплект прокатного інструменту та технологія налаштування клітей стану дозволили катати не тільки стандартні розміри профільних труб, але й спеціальні, що задовольняють особливі вимоги замовника.
  До складу устаткування цеху входить сучасна чотиривалкова листозгинальна машина, що дозволяє виробляти з листової заготовки порожнисті замкнуті і незамкнуті профілі. Мінімальний діаметр замкнутого трубного профілю складає 377 мм при довжині 6000 мм.
 
Конструкційні особливості наявного устаткування дозволяють в короткі терміни організувати виробництво нестандартних незамкнутих гнутих профілів за індивідуальними вимогами замовника.
 
Наразi проводяться заходи щодо відпрацювання технології поздовжньої   зварки  труб,  вироблених  на листозгинальн
ій машині
та впровадження системи неруйнівного контролю зварного шва. Це дозволить протягом 2012 року розгорнути виробництво прямошовних труб Ø 377-720 мм.