EN RU UA
    скачать прайс  
логин пароль  
 
 

 

 

 "4" вересня 2015                                                                                              

 

Синяговський Володимир Іванович, як учасник Товариства з обмеженою відповідальністю «ПІВДЕНТРАНСБУДКОМПЛЕКТ» (надалі – «Товариство»), код ЄДРПОУ 24238290, який володіє більше 10 відсотків голосів Товариства, у відповідності до ст. 98 Цивільного кодексу України, ст. 61 Закону України «Про господарські товариства» та п. 11.3 Статуту Товариства, для захисту інтересів Товариства, цим повідомляє учасників Товариства, що “12” жовтня 2015 року о 12 годині 00 хвилин за адресою: м. Дніпропетровськ, пр.. Карла Маркса 34, буд.38а, відбудуться позачергові Загальні збори учасників  Товариства.

            Порядок денний Загальних зборів:

  1. Про відкликання Тімофєєва О.Ю. з посади директора Товариства та припинення трудового договору.
  2. Про обрання директора Товариства.
  3. Про внесення змін до відомостей про Товариство, що містяться в ЄДРПОУ та надання повноважень.

 

Для участі у зборах учасники або їх представники повинні пройти реєстрацію. Реєстрація буде здійснюватися “12” жовтня 2015 року за місцем проведення зборів з 11-00 годин до 11-45 годин на підставі надання:

            -    учасником  особисто - власного паспорту, або іншого документу, який підтверджує особу;

            -  представником учасника  - власного паспорту та відповідної довіреності, оформленої та посвідченої згідно з вимогами діючого в Україні законодавства.»

 

Акціонери Товариства мають можливість під час підготовки до Загальних зборів ознайомитися з документами (матеріалами), необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного.

Особисто з документами (матеріалами) з питань порядку денного можна ознайомитися шляхом надання письмового звернення у робочі дні з 9-00 до 17-00 (без перерви на обід) за адресою: м. Дніпропетровськ, пр.. Карла Маркса 34, буд.38а (в офісі Товариства). Відповідальна особа – Синяговський А.В.